IATI’den Bir Yenilik Daha

Turizm sektörünün nabzını tutup, sektördeki ihtiyaçlar doğrultusunda gelişmelere imza atan IATI, Avrupa’nın önde gelen seyahat sigortası şirketlerinden ERV ile iş birliği yaptı.

Yurt dışından gelen misafirleriniz, ERGO Sigortacılık Grubu’nun seyahat koruması alanındaki uzman şirketi ERV sayesinde, bundan sonra Türkiye’de yapacakları konaklamalar için otel sitenizden tatil sigortası yaptırabilecekler.

Politik gelişmeler, doğa olayları ve benzeri durumlarla karşılaşma endişesi ile rezervasyon yaptırmayan ya da kendi ülkelerinde sigorta imkânı sağlayan tur operatörlerinin paketlerini tercih eden potansiyel yurtdışı misafirlerinizi, tatil sigortası ile artık web sitenize çekebilmeniz mümkün. Üstelik sigorta hizmeti sağlayarak; yurt dışı satışlarınızı arttırmanın yanında, HWEB ile doğrudan rezervasyonla kârınızı da maksimuma çıkarabilmektesiniz.

Tatil sigortası, yurt dışı misafirlerin otelin belirleyeceği karar doğrultusunda konaklamadan 7 veya 15 gün öncesine kadar rezervasyonlarını iptal etmelerine imkân verirken, konaklama öncesi iptal süresini ise oteller belirlemektedir.

Türkiye dışından gelen rezervasyonlarını arttırma isteği içinde olan tüm otel yönetici ve yetkililerini, IATI’nin günümüz ihtiyaçları gözetilerek oluşturulan yenilikçi HWEB ürünü ile tanışmaya davet ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir