HWEB ile Güvenli Rezervasyonlar

Günümüzde tatil rezervasyonlarının online üzerinden gerçekleştirilmesindeki artış, online ödeme sahteciliğindeki yükselişi de beraberinde getiriyor. Yapılan araştırmaya göre 2016’da internet üzerinden yapılan ödeme işlemlerinde sahtecilik %33 artmış durumdadır. (Kaynak:www.experian.com).

Hweb ile Güvenli Rezervasyonlar

Bu durum otelleri ve otel misafirlerini önemli derecede etkiliyor. Tatilciler rezervasyon ve uçak biletleri için en güvenilir siteleri bulma endişesini, oteller de web sitelerindeki ödeme işlemlerinde sahtecilik riski ile karşılaşma korkusunu taşıyor. Ayrıca oteller, konaklama sırasında ödeme aldıklarında da kredi kartı dolandırıcılığı ile karşılaşabiliyor ve bunun stresini yaşıyor.

Tüm bunlara rağmen misafire sağlayacağı zaman tasarrufu ve indirim avantajı ile otellere getirdiği ek karlar online rezervasyonu kaçınılmaz kılıyor.

Sizler de web sitenizden misafirlerinize doğrudan satış yapmanın getireceği ekstra kar marjı ile online sahtecilik endişesi arasında kalanlardansanız, Hweb rezervasyon motoru ile bu sorunu kolayca çözebilmeniz mümkün. Çünkü web sayfalarında IATI HWEB rezervasyon motorunu kullanan oteller için böyle bir risk yok.

IATI HWEB, tüm sahtecilik takibi ve güvenlik adımlarını sizler için yürütüyor dahası herhangi bir kayıp durumunda oluşan zararı da karşılıyor. Otelciye ise huzurla misafirlerine odaklanmak kalıyor.

Otelinizin doğrudan güvenli satışı ve yüksek dönüşüm için Hweb’i tercih edin.

www.hweb.com
444 42 84
hotelsupport@iati.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir