Hweb ile Misafirlerinize Alternatif Ödeme Sistemleri Sunun.

Oteliniz için başarılı bir web sitesi oluşturdunuz ve rezervasyonları web sitesinden almaya başladınız. Ödemeler için de havale, kredi kartı yöntemlerini kullanıyor ve taksit imkanı sağlıyorsunuz. Türkiye içinden gelecek misafirleriniz için her şeyi düşünmüşsünüz. Peki tüm misafirleriniz iç pazardan mı geliyor? Hayır, elbette. Öyleyse Türkiye dışından gelecek olan misafirlerinize nasıl ödeme avantajları sağlayabileceğinizi konuşalım.

IATI ile çalışan oteller artık her ülkeye özel ve popüler ödeme yöntemlerini kendi web sayfalarında sunuyor. IATI online rezervasyon sistemi HWEB’i kullanan oteller, HWEB’in sunduğu alternatif ödeme yöntemleri ile müşterilerine güvenli, kolay ve hızlı bir şekilde satış yapabilme imkanına kavuşuyor.

Hweb Nasıl İşliyor?

 

Yurt dışından gelen misafirlerin önemli bir kısmı, otel rezervasyonlarını ve uçak bileti alımlarını online olarak temin ediyor. Yurt dışı misafirlerine, misafirlerin ülkelerine özel alternatif ödeme sistemi sunan oteller hem yerel hem de küresel rekabette güçleniyor.

HWEB’in Desteklediği Ödeme Sistemleri:
IDEAL – Hollanda
Giropay – Almanya
EPS – Avusturya
MyBank – Belçika, Fransa, İtalya, Yunanistan, Lüksemburg
AliPay – Çin
Qiwi – Rusya, Kazakistan
Sofort – Almanya, Avusturya, Hollanda, Belçika
Entercash – Avusturya, İsveç, Finlandiya, Almanya
Bancontact – Belçika
Multibanco – Portekiz
Przelewy24 – Polonya
Trustpay – Çek Cumhuriyeti, Estonya, Macaristan, Litvanya, Letonya, Slovakya, Slovenya
Safetypay – Avusturya, Hırvatistan, Almanya, Hollanda, İspanya, Brezilya, Kolombiya, Kosta Rika, Meksika, Nikaragua, Panama, Peru.

Hweb Alternatif Ödeme Sistemleri

Siz de otelinizin web sayfasında HWEB rezervasyon motorunu kullanın, her ülkeye özel ve popüler ödeme sistemleri ile hem yurt içi hem yurt dışı misafirlerinize avantajlı ödeme imkanları sunarak doğrudan satışlarınızı arttırın.

Haberdar olmak için Kayıt Olunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir